Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • Kot Wincenty - zakładka
  • pierścionek SOLO  {CRISTAL AB}
  • BRATEK (SILVER)
  • ROUND I DEEP NAVY - SPINKI DO MANKIETÓW
  • LUPKA Z SAKIEWKĄ
  • Lilia - naszyjnik z pięknym agatem mszystym
  • Nude and golden rosso
  • Zegarek DROBINY CZASU - BRATEK (BLACK)
  • Zegarek DROBINY CZASU - PROMYCZEK CZASU (SILVER)
  • perły i łańcuchy
  • Violet elegance - naszyjnik z wisiorem109
  • Venus - kolczyki z marmurem niebieskim
  • KOMPAS - DOLLOND LONDON 1862
  • NA PRZESTRZAŁ
  • KWIATUSZKI MINT 2 - kolczyki sztyfty
  • kolczyki wahadelka
  • suszone granaty długi-krótki
  • KOLCZYKI SZTYFTY - CZERWONE
  • SPINKI - RECTANGLE DARK KNIGHT
  • SPINKI - ROUND ORANGE I - spinki do mankietów