Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • KOMPAS - MARY ROSE GRAND
  • Lagoon. Naszyjnik na zamówienie
  • Key - naszyjnik z wisiorkiem
  • Purple spiral - naszyjnik z wisiorkiem
  • Baroque elegance - naszyjnik z wisiorem
  • Kolczyki zielone kosteczki
  • ocean
  • Gold /rosette/ - bransoletka
  • Black flower - kolczyki
  • ROZETKI
  • Róże - oliwkowe
  • SPINKI - SQUARES I DARK KNIGHT - spinki do mankietów
  • Zegarek DROBINY CZASU - LOKOMOTYWA CZASU
  • Zegarek ZŁOTA BUSOLA I
  • Mopsik Ferdynand - zakładka piesek
  • Spodnie sd12 - granat
  • green
  • PODRÓŻNIK W CZASIE I (SILVER)
  • DOPIĘTE NA OSTATNI GUZIK
  • Zegarek na łańcuszku DROBINY CZASU - CZAS ZATOPIONY W KRYSZTALE