Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • KLEPSYDRA Z KOMPASEM + Pudełko
  • Lamb /05.08.15/
  • Sapphire and ruby vol. 2 mix
  • fasetowane niebo
  • LUPKA Z SAKIEWKĄ
  • SREBRNA ENERGIA
  • Boho - bransoletka
  • kryształ w oksydzie
  • koralowe walce
  • Knuckle rings - princess
  • KAMEA - naszyjnik
  • Zegarek PUZDERKO II
  • Romantic charm - bransoletka z charmsami
  • DRAGON WATCH
  • MECHANICAL BLACK - spinki do mankietów
  • KORONKOWE - PĄSOWE sztyfty - kolczyki
  • WALL-MACHINE III
  • Key - naszyjnik z wisiorkiem
  • Blue curacao vol. 2 /15.09.15/ - set
  • Fern red - kolczyki