Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • TOREBKA NA PREZENT
  • STEAMY RING ROUND I - pierścionek
  • ANGEL Gold
  • Zegarek na łańcuszku TATOO
  • Trio- kolczyki na zamówienie
  • PASEK /gołębi/ - bransoletka
  • DROBINY CZASU - GLADIOLA I
  • Śnieżynka - pierścionek
  • BINOCLE
  • Zegarek LISTKI (GOLDEN)
  • Romantic retro - kolczyki koła
  • KOMPAS - MEDIUM TRIANGLE
  • -grafitowa perełka-
  • ANGEL - srebrne kolczyki sztyfty
  • Zakochana - zakładka do książki
  • łańcuszaki do ramion
  • SPINKI - SQUARES I UNDERCOVER - spinki do mankietów
  • Tribal dance II
  • Zegarek DROBINY CZASU - KULECZKA I (SILVER)
  • KOMPAS - HATTON GARDEN 1817