Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • WISIOR ROSE
  • FRANCUSKI SZYK
  • KORONKOWE - SAPPHIRE sztyfty kolczyki
  • błękitne sztyfty
  • kolczyki złote niteczki
  • Lilac - bransoletka
  • Zegarek KLATKA
  • ROUND I DEEP NAVY - SPINKI DO MANKIETÓW
  • Ocean minimalistic - naszyjnik z koralowcem
  • Flower - pierścionek
  • Key - naszyjnik z wisiorkiem
  • SPINKI - SQUARES I UNDERCOVER - spinki do mankietów
  • Garden - naszyjnik z okazałym wisiorem
  • srebrne perły kolczyki
  • KOMPAS TITANIC + GRAWER + PUDEŁKO
  • MAŁA KULKA (BLACK)
  • Nitka baletnica - bransoletka
  • LAWENDOWA BELKA
  • Zegarek na łańcuszku STOKROTKA
  • Zegarek ZŁOTA BUSOLA III