Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • LUPKA Z SAKIEWKĄ
  • zielonooki jeżyk
  • Vintage pink - naszyjnik
  • Nitka wróbelek- bransoletka
  • Angel - naszyjnik
  • niebieskie fasolki
  • kryształ w oksydzie
  • trawinki
  • koralowe walce
  • ELEGANCJA CZERNI I - GLOVE
  • SQUARES I DEEP NAVY - SPINKI DO MANKIETÓW
  • Zegarek ZIELONY KAMIEŃ
  • Romantic retro - kolczyki koła
  • WAŻKA OLBRZYMIA
  • Zegarek PODRÓŻNIK W CZASIE II (GOLDEN)
  • Srebrne serce. Na zamówienie
  • dwa labradoryty
  • Zegarek PAJĘCZYNKA Z KOBIETAMI
  • KLEPSYDRA Z KOMPASEM + Pudełko
  • kolczyki perłowe blaszki