Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • Srebrne serce. Na zamówienie
  • zielonooki jeżyk
  • Scarlet - kolczyki
  • Butterfly wing - naszyjnik
  • soczyste pomarańcze
  • SPINKI - RECTANGLE DARK KNIGHT
  • Golden line /5/ - bransoletka
  • KOMPAS - BIG ROUND + PUDEŁKO
  • -opal różowy-
  • Venus - kolczyki z marmurem niebieskim
  • niebo
  • Hedera- naszyjnik na zamówienie
  • Pink chaos - naszyjnik z koralem ceramicznym
  • DROBINA KSIĘŻYCOWA
  • KOMPAS - MARY ROSE RED
  • kamień słoneczny
  • labradoryty po cygański
  • Zegarek DROBINY CZASU - NA PRZESTRZAŁ
  • sztyfty słońce
  • Zuza w nefrycie