Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • Rose - zakładka do książki
  • Purple spiral - naszyjnik z wisiorkiem
  • Sansa - naszyjnik z wisiorem
  • SPINKI - ROUND I - spinki do mankietów
  • KORONKOWE - PINK  sztyfty - kolczyki
  • Ultramarine - pierścionek z różą
  • kolczyki motyle
  • PIERŚCIONEK ROUND I - CZARNY
  • KORONKOWE - SAPPHIRE sztyfty kolczyki
  • Trio- kolczyki na zamówienie
  • SPINKI - RECTANGLE I - spinki do mankietów
  • Fern - naszyjnik z miedzi
  • WISIOR ROSE
  • rumieni się zieleń bransoletka
  • Zegarek na łańcuszku DROBINY CZASU - CZAS ZATOPIONY W KRYSZTALE
  • KWIATUSZKI BLUE SKY - kolczyki sztyfty
  • Srebrne trójkąty. NA ZAMÓWIENIE
  • Light - kolczyki z kryształkami
  • PIĘKNO W BRĄZIE
  • Zegarek DROBINY CZASU - NIEZAPOMINAJKA