Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • Orchid - bransoletka
  • KOMPAS - DOLLOND LONDON 1862
  • KOLCZYKI SZTYFTY - CZERWONE
  • KOMPAS - CORONATION OF ELIZABETH II 1953
  • Mystic - naszyjnik
  • KOMPAS - BLASZANY BĘBENEK
  • -3 kolory-
  • Zegarek DROBINY CZASU - KWIATOWA NOSTALGIA
  • KOLCZYKI SZTYFTY - ZIELONE
  • Miedziane półkola, kolczyki na zamówienie
  • SPINKI - RECTANGLE I - spinki do mankietów
  • * Mira*
  • FRANCUSKI SZYK
  • Sapphire and ruby vol. 2 mix
  • amazonit rosyjski
  • miłość!
  • KOMPAS - BOX SUNDIAL F.L. WEST II 1885
  • łańcuszaki z topazem
  • KOMPAS - BIG ROUND + PUDEŁKO
  • SPINKI - SQUARES II - spinki do mankietów