Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • KLEPSYDRA Z KOMPASEM + Pudełko
  • KWIATUSZKI BLUE SKY - kolczyki sztyfty
  • KOMPAS - BEATLES
  • NA KOKARDKĘ - pierścionek
  • Fern - naszyjnik z miedzi
  • KOMPAS - BIG ROUND + PUDEŁKO
  • Mam lenia - zakładka do książki
  • STEAM DREAM BLACK - spinki do mankietów
  • Zegarek DROBINY CZASU - ANTYCZNE PIĘKNO I
  • zielonooki jeżyk
  • COLTY
  • kolczyki złote niteczki
  • ROZETKI
  • Zegarek DROBINY CZASU - NA PRZESTRZAŁ
  • trzy kolory
  • Zegarek DROBINY CZASU - SREBRNY SMOK
  • trawinki
  • ANTYCZNE PIĘKNO III
  • sztyfty słońce
  • KAMEA - naszyjnik