Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • STEAM DREAM BLACK - spinki do mankietów
  • Zegarek na łańcuszku TATOO
  • Zegarek DROBINY CZASU - AŻUR III (GOLDEN)
  • pastelowe
  • Zegarek na łańcuszku ROZETKA
  • KWIATUSZKI - lavender
  • Zegarek CZASU - GLADIOLA I
  • Zegarek na łańcuszku DROBINY CZASU - ELEGANCJA CZERNI II
  • Pompea
  • labradoryty po cygański
  • KORONKOWE - PĄSOWE sztyfty - kolczyki
  • dwa labradoryty
  • niebiańskie minerałki
  • Wind - naszyjnik
  • Lava mint - naszyjnik
  • KWIATUSZKI ORANGE - kolczyki sztyfty
  • TAJEMNICZY OGRÓD VOL. 2  - bransoletka
  • Zegarek DROBINY CZASU - PODRÓŻNIK W CZASIE II (GOLDEN) FLUOR
  • Sakiewka na zegarek
  • Black flower