Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • Golden line /5/ - bransoletka
  • Garden in spring - broszka do szala lub swetra
  • trawinki
  • -3 kolory-
  • KOLCZYKI SZTYFTY - ZIELONE
  • Desert retro - naszyjnik
  • Birds - wieszak na biżuterię
  • Caramel 2 - bransoletka
  • Kot Filip - wieszak na biżuterię metalu
  • KSIĘŻYCOWA ENERGIA
  • Ocean minimalistic - naszyjnik z koralowcem
  • Ilmarin - bransoletka z cyrkonią
  • KOMPAS - MEDIUM TRIANGLE
  • MAŁA KULKA (BLACK) FLAT
  • Story fuksja - bransoletka bardzo długa
  • W fiolecie - broszka z agatem
  • Mystic - naszyjnik
  • Ławeczka BLACK 120
  • Drzewko szczęścia
  • BINOCLE