Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • łańcuszaki do ramion
  • Lava mint - naszyjnik
  • GUN - pierścionek
  • Earth - naszyjnik z unakitem
  • dwa labradoryty
  • SREBRNA BUSOLA
  • Angel - naszyjnik
  • Zegarek na łańcuszku RÓŻYCZKA (SILVER)
  • kamień słoneczny
  • Cats stuff - kolczyki kociaki
  • KOMPAS - BLASZANY BĘBENEK
  • Zegarek DROBINY CZASU - ELEGANCJA W DREWNIE II (KOMPAS)
  • Wild elegance - naszyjnik z awenturynem
  • kryształ w oksydzie
  • Blue curacao vol. 2 /15.09.15/ - set
  • moja kosmiczna podróż
  • TIM BURTON
  • Royal /12.01.16/
  • KWIATUSZKI POWDER ROSE - kolczyki sztyfty
  • LUPKA Z SAKIEWKĄ