Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • KWIATUSZKI /ivory - shine/  - kolczyki sztyfty
  • bali z chmurką
  • Zegarek na łańcuszku DROBINA CZASU
  • Zegarek KLATKA
  • PIĘKNO W BRĄZIE
  • VIOLET HEART - bransoletka
  • Sapphire and ruby vol. 2 mix
  • Mopsik Sebastian - zakładka piesek
  • Drzewko szczęścia
  • KWIATUSZKI - lavender
  • Sakiewka na zegarek
  • amazonit rosyjski
  • Demi dolce- naszyjnik (część kompletu)
  • LAWENDOWA BELKA
  • Desert retro - naszyjnik
  • ANGEL Gold
  • KOMPAS - SIR LORD KELVIN
  • Cesaria. Srebrny naszyjnik (część kompletu)- na zamówienie
  • Green fairy - bransoletka w zieleni
  • KOLCZYKI SZTYFTY - CZARNE