Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • MECHANICAL BLACK - spinki do mankietów
  • Romantic rogue - kolczyki z karneolem
  • Zegarek DROBINY CZASU - KSIĘŻYCOWA ENERGIA
  • Black flower
  • Zegarek DROBINY CZASU - AŻUR I
  • Royal /12.01.16/
  • DUŻA KULKA (STOJĄCA)
  • -turkusowy-
  • DROBINA CZASU (BLACK)
  • Zegarek DROBINY CZASU - HAWUC III
  • DOPIĘTE NA OSTATNI GUZIK
  • Feather - grzebyk do włosów
  • KWIATUSZKI ORANGE - kolczyki sztyfty
  • BELKA MULTICOLOR - pierścionek na dwa palce
  • labradoryt
  • KOMPAS - BOX SUNDIAL F.L. WEST II 1885
  • Zegarek DROBINY CZASU - PODRÓŻNIK W CZASIE II (BLACK)
  • Zegarek DROBINY CZASU - LISTKI (BLACK)
  • COLTY
  • Zegarek na łańcuszku RÓŻYCZKA (SILVER)