Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • LORNETKA PERŁOWA
  • Naszyjnik z orientalnym wisiorem (część kompletu)
  • kolczyki motyle
  • KOMPAS - MARY ROSE GRAND
  • DOPIĘTE NA OSTATNI GUZIK
  • akwamaryny
  • Totem - naszyjnik z unakitem
  • SPINKI - RECTANGLE I UNDERCOVER - spinki do mankietów
  • Zegarek na łańcuszku RÓŻYCZKA (BLACK)
  • -grafitowa perełka-
  • STOKROTKA (BLACK)
  • Lilac - bransoletka
  • Zegarek DROBINY CZASU - LOKOMOTYWA CZASU
  • Wild elegance - naszyjnik z awenturynem
  • rosyjskie kule
  • TIM BURTON
  • Zegarek DROBINY CZASU - BRATEK (BLACK)
  • KOMPAS - LONDON TRIANGLE
  • PEACOCK
  • Zegarek DROBINY CZASU - PUZDERKO I