Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • Pearl - pierścionek
  • MOTYLE - kolczyki sztyfty
  • PEACOCK
  • NA KOKARDKĘ VOL. 2
  • Taupe and golden rosso
  • Poziomkowa vol. 2
  • SQUARES I DEEP NAVY - SPINKI DO MANKIETÓW
  • KOMPAS TITANIC + GRAWER + PUDEŁKO
  • Romantic rogue - kolczyki z karneolem
  • Vintage pink - naszyjnik
  • Spring romance - naszyjnik z wisiorem
  • Ice - kolczyki z kryształkami szklanymi
  • MISECZKI Z MODRYM OCZKIEM
  • Mopsik Sebastian - zakładka piesek
  • labradoryty i bali
  • Fern red - kolczyki
  • Zegarek DROBINY CZASU - ELEGANCJA W DREWNIE II (KOMPAS)
  • Scarlet - kolczyki
  • Zegarek ENERGIA
  • koralowe blaszki kolczyki