Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • ocean
  • Caramel 2 - bransoletka
  • BINOCLE
  • Totem - naszyjnik z unakitem
  • Mopsik Karol - zakładka piesek
  • Linaer - długie kolczyki w zieleni
  • PEREŁKA
  • Zegarek DROBINY CZASU - ANTYCZNE PIĘKNO I
  • Ornament - wieszak na biżuterię ręcznie kuty
  • Earth - naszyjnik z unakitem
  • SREBRNA BUSOLA
  • Gypsy na zamówienie
  • Gold /orchid/ - bransoletka
  • PEACOCK- kolczyki
  • Romantic charm - bransoletka z charmsami
  • sztyfty nefryt
  • Zegarek DROBINY CZASU - FRANCUSKI SZYK
  • Zegarek na łańcuszku RZEŹBIONY (MINI)
  • Zegarek na łańcuszku DROBINY CZASU - KORNICZEK
  • Zegarek DROBINY CZASU - PROMYCZEK CZASU (BLACK)