Warunki Zakupu | Bezpieczeństwo Zakupów

Produkt kupujesz od projektanta, trendsetterka.com jedynie pośredniczy w transakcji. Możesz zapłacić przelewem tradycyjnym i online, kartami płatniczymi oraz za pośrednictwem serwisu PAYPAL. Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania (nie dotyczy produktów wykonywanych wg indywidualnego zamówienia klienta). Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania w Regulaminie).

Nommo

Sukienka Na68

149 97 PLN

 XSSMLXL
BUST74-7778-8188-9192-9596-99
WAIST78-8182-8586-8990-9394-97
HIPS86-8990-9394-9798-101102-105
SHOULDER WIDTH (SZEROKOŚĆ RAMION)3637383940
SLEEVE (RĘKAW)2525252525
TOTAL LENGHT8686868787
COMPOSITION OF100% COTTON 
MATERIALS 

 


Kontakt z Projektantem (wymagane logowanie):
Nommo
inne produkty projektanta
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:
  • W sieci  2 - naszyjnik
  • Taupe and golden rosso vol. 2
  • Eternity - naszyjnik z dużym wisiorem
  • PEACOCK
  • trawinki
  • Zegarek na łańcuszku RÓŻYCZKA (SILVER)
  • miłość!
  • Zegarek DROBINY CZASU - WSPÓŁCZESNA NOSTALGIA
  • Blackness - bransoletka z hematytem
  • Zegarek DROBINY CZASU - KSIĘŻYCOWA ENERGIA
  • LAWENDOWA BELKA
  • SPINKI - ROUND II - spinki do mankietów
  • KORONKOWE - PINK  sztyfty - kolczyki
  • PODRÓŻNIK W CZASIE I (SILVER)
  • KOMPAS - BEATLES
  • koralowe walce
  • Desert retro - naszyjnik
  • KOMPAS - DOLLOND LONDON 1885
  • Zegarek DROBINY CZASU - MOTYLEK I
  • KOLCZYKI SZTYFTY - CZARNE