Archiwum

2017.10.06

Uzdrawiająca biżuteria!

Uzdrawiająca biżuteria!

Od wieków biżuteria była uważana przede wszystkim za uzupełnienie stroju. Element, który dopina całość, ozdabia i nadaje szyku.

Jak się okazuje poza walorami estetycznymi, mają również inne ( możliwe że cenniejsze) właściwości . Według medycyny niekonwencjonalnej, kamienie z których zrobiona jest biżuteria, mają wpływ na naszą urodę, zdrowie a nawet powodzenie!

W naszym sklepie internetowym możecie Państwo znaleźć biżuterię wykonaną z różnych kamieni. Przeważają  labradoryty, rubiny, agaty oraz granaty.

 Jeżeli brakuje Wam energii, wiary w siebie, kreatywności, wszystkie te problemy rozwiąże zakup biżuterii z labradorytami.

Na bóle kręgosłupa, regenerację po chorobie polecamy rubin.

Dla tych, którzy szukają kompleksowej pomocy, wszechstronne działanie ma agat. Uzdrawia ciało, umysł i ducha. Jest korzystny dla skóry, żołądka, wątroby i nerek. Chroni przed szkodliwymi skutkami promieni rentgenowskich i radioaktywnością. Poprawia pamięć i koncentrację a poza tym wierzy się, że przyczynia się do poprawy sytuacji finansowej.

Teraz nie pozostaje Wam nic innego jak przystąpić do zakupów. Jak widać, korzyści mogą być większe niż poniesione koszty!